Zakładanie konta
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych.
Zmiana hasła
Zmiana danych
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych.
Przed usunięciem konta należy anulować wszystkie rezerwacje. Konto zostanie na stałe usunięte.
Opis zajęć
FIT BALL

Zajęcia Fit Ball to zajęcia prowadzone z wykorzystaniem piłki gimnastycznej, inaczej zwanej piłką stabilizacyjną. Zajęcia te to zajęcia dla każdego, dzięki odciążeniu kręgosłupa i odcinka lędźwiowego wiele osób, które musiały by zrezygnować z aktywności fizycznej, mogą uczestniczyć w zajęciach. Dużą piłka jest fantastycznym przyrządem, gdyż aby się na niej utrzymać należy balansować ciałem i uruchomić mięśnie głebokie, których zwykle nie używamy. Dużą zaletą tej formy ćwiczeń jest także trenowanie mięśni odpowiedzialnych za postawę, czyli głównie mięśni brzucha i pleców. 

KURS BUDOWANIE POŚLADKA

 

Chyba każda kobieta  marzy o pięknych, krągłych, jędrnych pośladkach na które każdy zwróci uwagę. W związku z tym że pośladki to bardzo ważne mięśnie Naszego ciała i nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale i zdrowotne. Na kursie będziemy zajmowali się w szczególności nimi:) Dodatkowo będziemy uczyli się wzmacniać mięśnie brzucha, ponieważ bez mięśni brzucha nie zbudujemy pośladka.

Zapraszamy wszystkie kobiety które mają takie marzenia jak my względem pośladków. POŚLADKI W OGNIU ! 

KURS CROSS LADIES

Cross Fit to dla Ciebie za dużo, myślisz że ciężary to nie dla Ciebie a obciążający i wysiłkowy trening jest tylko dla mężczyzn?
To spróbuj treningu dedykowanego dla kobiet. 

Kurs Cross Ladies to rodzaj treningu budującego siłę i sprawność. Podczas kursu będą prezentowane ćwiczenia z obciążeniem zewnętrznym, ale również w dużej mierze  z obciążeniem własnego ciała. 

Chcesz nauczyć się jak wysmuklić sylwetkę, zarysować mięśnie ramion, brzucha, podnieść pośladki?
Dzięki ukończeniu kursu możesz to osiągnąć. Dodatkowo atmosfera panująca na spotkaniach, którą idealnie wprowadzi Maciek Niedźwiedź jest super pozytywna i rozładowuje Twoje emocje.

KURS DEEP WORK
Deep Work to niesamowita, nowa forma aktywności fizycznej !
Podczas łatwej i przyjemnej rozgrzewki dajesz sobie czas na możliwość „wyłączenia” się od codziennego życia. Jednocześnie wykonywane są odpowiednie sekwencje ruchów, tak aby wszystkie partie mięśni zostały rozgrzane i pobudzone do pracy.
Główna część kursu to typowy interwał, gdzie odbywają się przyspieszenia w postaci bardzo dynamicznych sekwencji ćwiczeń trwających 1 minutę, 2 minuty lub 3 minuty, podczas których uczestnicy dochodzą do kresu możliwość, w momencie gdy myślą że nie dadzą rady… koncepcja tej aktywności uzmysławia im że są w stanie zrobić dużo więcej niż myśleli i mogą ćwiczyć dalej i więcej.
 
Deep Work jest dla każdego!
KURS FIT AND JUMP

Kurs fit and jump, czyli zajęcia z użyciem trampolin to nowoczesna i bardzo intensywna forma spalania tkanki tłuszczowej jak oraz kształtowania sylwetki. W trakcie jednej sesji treningowej można spalić nawet do 800 kalorii. Kurs ten jest  prowadzony w rytm bardzo energicznej muzyki co pozwala na zaangażowanie wszystkich partii mięśniowych. 

Skoki na trampolinach sprawia że ciało staje się jędrne i wysmuklone. Skoki i ruchy wykonywane na trampolinach są bardzo zróżnicowane, układy są proste i rytmiczne przez co może w nich uczestniczyć każdy bez względu na wiek, płeć,czy poziom aktywności fizycznej.  Poza zwalczaniem cellulitu, podnoszeniem sprawności to przede wszystkim świetna zabawa i mocny wycisk. Kurs na trampolinach dzielimy na trening cardio czyli skoki na trampolinach oraz ćwiczenia wzmacniające. 

KURS PUMP

Kurs PUMP to nauka ćwiczeń  z użyciem sztang. Idealny model ćwiczeń przeznaczony  zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ każdy dobiera sobie obciążenie do swoich możliwości. 

Ćwiczenia są wykonywane ze sztangą przy specjalnie dobranej muzyce, zapewniające poprawę kondycji, wzmocnieniu i wyrzeźbieniu mięśni, bez ich rozrostu oraz spalenie tkanki tłuszczowej. 

  • spadek tkanki tłuszczowej
  • zwiększenie odporności 
  • wzmocnienie mięśni 
  • wyrzeźbienie sylwetki 
KURS SMUKŁA SYLWETKA

Kurs Smukła sylwetka to model ćwiczeń na bazie  treningu funkcjonalnego.
Nauka ćwiczeń,które rozwijają ciało, mobilizują do wykonania pracy z obciążeniem własnego ciała bez żadnego dodatkowego sprzętu. Krótkie sekwencje ruchów tworzonych w rytm energicznej muzyki, które wysmuklają sylwetkę kształtują siłę oraz poprawiają kondycje. 

KURS STRETCHING

Kurs oparty na zestawie ćwiczeń rozciągających mięśnie w celu ich uelastycznienia, a takż poprawienia ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania. 
Podczas kusru dowiecie się w jakich pozycjach najlepiej pracują dane mięśnie oraz jak długo należy utrzymywać izometryczna pracę mięśni. 

KURS TABATA

 

Kurs TABATA, jak sama nazwa wskazuje będzie to trening mocno wpływający na spalanie tłuszczu. Kurs prowadzony na podstawie intensywnych ćwiczeń z wykorzystaniem metody treningu interwałowego czyli ze zmienną częstotliwością tempa. Przeplatanie ćwiczeń o wysokiej intensywności np. bieg bokserski z ćwiczeniami o niskiej intensywności np. przysiad. 

Tego typu kurs jest skierowany do osób na każdym poziomie zaawansowania treningowego, a to dlatego że każdy z Was ćwiczy na miarę swoich możliwości.
Tyle ile możesz, tyle dajesz z Siebie.

A efekty dają motywacje i energię na 100%.  

KURS YOGA

Kurs jogi oparty jest  na klasycznej hatha jodze, gdzie dobór asan ma za zadanie wzmocnić całe ciałorozciągnąć przykurczone mięśnie i zwiększyć mobilność wszystkich stawów

Każdą lekcję kursu kończy dwudziestominutowy trening autogenny połączony z praktyką paranajamy. 

PILATES

Pilates to jeden z najbardziej otwartych i przyjazdnych treningów polecany dla każdego bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała. Pilates pozwala wzmocnić mięśnie pleców i tym samym odciążyć kręgosłup. Jest to także forma zajęć pozwalająca wrócić do zdrowia i sprawności fizycznej, nie tylko koi duszę, ale przede wszystkim bardzo stopniowo pozwala rozwijać pełną sprawność ciała. 
System ćwiczeń pilares to połączenie różnych form ćwiczeń izometrycznych. Według twórcy metowy ma się ona przyczyniać do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, redukcji stresu, czyli ogólnej poprawy zdrowia każdego uczestnika zajęć. 

Rejestracja na zajęcia

Proszę się zalogować
Dodawanie zajęcia

Zajęcia zostały dodane
Edycja zajęcia

Trener został zmieniony
Usunięcie zajęć

Zajęcia zostały usunięte, a powiadomienie wysłane do osób z listy.
Dodawanie zajęć

Zostałeś zarejestrowany na zajęcia!
Usunięcie z listy

Użytkownik został usunięty z listy.
Usunięcie z listy rezerwowej

Użytkownik został usunięty z listy rezerwowej.
Kontakt
Fit And Jump Łódź Widzew Lady Fit
ul. Elsnera 23
92-504 Łódź

tel.: 727 723 600

Cennik
1 wejście - 20zł
Karnet 4 wejścia - 70 zł
Karnet 8 wejść - 120 zł
Karnet 12 wejść - 170 zł
Karnet open - 220 zł

Regulamin do karnetów:
1. Karnety Fit And Jump Łódź Widzew ważne są przez jeden miesiąc kalendarzowy od pierwszego uczestnictwa w zajęciach.
2. Karnety Fit And Jump Łódź WIdzew wydawane są imiennie.
3. Karnety łączą się z inniymi promocjami z uwzgędnieniem regulaminów i informacji o określonych promocjach.
4. Ważność karnetów jest przedłużana jeżeli zajęcia Fit And Jump Łódź Widzew nie odbyły się z powodu świąt, dni ustawowo wolnych lub z winy organizatora.
5. Wykupienie karnetu nie gwarantuje uczestnictwa w zajęciach, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.
6. Rezerwacje miejsc bez utraty wejścia z karnetu można odwoływać max 3 godziny przed zajęciami.
7. Rezerwacje miejsc dokonuje się na stronie www.fitandjump-widzew.pl
Rejestracja na zajęcia

Rejestracja on-line jest możliwa tylko na zajęcia Fit & Jump oraz Fit & Jump Wzmacnianie

Zastępstwo
O trenerze
Imię:
Zastępstwo
Nazwisko:


Opis:

Zajęcia prowadzone w zastępstwie. 


Agnieszka
O trenerze
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Rudniak


Opis:

Agnieszka to wulkan energii swoją ogromną pasję do propagowania zdwowego stylu życia i świadomych, przemyślanych treningów przerzuciła na pracę. Dziś jako trener personalny, instruktor fitness oraz licencjonowany trener EMS pomaga ludziom zmieniać ich ciało i sposób myślenia. 

Lady Fit Studio Treningu to miejsce,które Agnieszka stworzyła dla osób poszukujących kameralnych zajęć, z myślą o ich potrzebach. Każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednie zajęcia grupowe, a także poradę dietetyka, wsparcie fizjoterapeuty, czy treningi indywidualne.

Osiąganie zamieżonych celów, świadome ćwiczenie swojego ciała to priorytet dla Agnieszki i jej codziennej pracy. 

Wpadajcie do niej po dużą dawkę motywacji!  


Maciek
O trenerze
Imię:
Maciek
Nazwisko:
Niedźwiedź


Opis:

Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konferencji. Przez wiele lat właściciel i menager dwóch łódzkich klubów. Z wykształcenia pedagog, specjalista zdrowia publicznego. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży fitness.

  • fizjoterapeuta z 20 letnim stażem
  • trener personalny 
  • instruktor jogi od 16 lat
  • trener wielu różnych form zajęć grupowych np. crossfit

Ela
O trenerze
Imię:
Ela
Nazwisko:
Kuriata


Opis:

Ela Kuriata to doświadczony instryktor fitness była koszyrarka zawodowa, a aktualnie magister fizjoterapii i master instruktor zajęć na trampolinach Fit and Jump. Ela jest związana ze sportem od najmłodszych lat. Swoją pasje do sportu rozwija z każdym kolejnym przebytym szkoleniem.

Jest licencjonowanym trenerem peronalnym i uczestnikiem wielu szkoleń, warsztatów oraz targów branży fitness w Polsce. 

Wulkan energii, orgom pasji jaki posiada przekazuje na każdych swoich zajęciach, przy czym bardzo zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Jet otwarta i zawsze zmotywowana do działania. Wpadajcie do Eli po uśmiech i utrate tłuszczyku. 


Agnieszka Ł
O trenerze
Imię:
Agnieszka Ł
Nazwisko:
Łanowa


Opis:

Aga to instruktor z wielką pasją i zaangażowaniem. Jest absolwentką pedagogiki terapeutycznej z rehabilitacją ruchową. Od około 20 lat uprawia różnego rodzaju formy fitness. 
Dotychczas jej ulubione formy zatęć to step, siłownia i zumba, do momentu w którym pojawił się w jej życiu deepWORK. Ten funkcjionalny trening całego ciała stał się jej pasją, dlatego postanowiła zgłębić swoją wiedzę i została licencjonowanym instruktorem deepWORK. W tym kierunku rozwija się jako instruktor i będziecie mogli z nią poćwiczyć w Lady Fit. 

 

Sobota 27 Lutego 2021
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
© 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.